Kurs Trenerski 1 stopnia - Trainers.org

Kurs Trenerski 1 stopnia

Kurs Trenerski 1 stopnia to kurs na rozwój. Wybierz doskonałe kształcenie trenerów.

Rozwijaj swoją karierę z naszym Kursem Trenerskim 1 stopnia, który nie tylko dostarczy Ci kluczowej wiedzy, ale także otworzy przed Tobą nowe możliwości zawodowe. Badania jednoznacznie potwierdzają, że inwestowanie w rozwój osobisty, zdobywanie certyfikatów oraz podnoszenie kwalifikacji przekłada się na zdobycie prestiżowych zleceń, wzrost wynagrodzenia i szybsze znalezienie zatrudnienia.

Co zyskasz kończąc Kurs Trenerski I stopnia?

 1. Otrzymujesz kompleksową i fundamentalną wiedzę w zakresie pracy edukacyjnej z grupami. 
 2. Wiesz jak zbudować projekt szkolenia, warsztatów “ szytych na miarę”: od badania potrzeb klientów, grupy docelowej, przez określanie celów zgodnie ze standardami edukacji po ewaluację i zbieranie opinii.
 3. Znasz pomocne teorie nauczania i wybierzesz te, najlepsze dla Ciebie. Bez konieczność eksperymentowania na odbiorcach i szukania strategii “na czuja”
 4. Wiesz jak formułować klarowne cele edukacyjne i komunikować je odbiorcom. 
 5. Znasz perswazyjne strategie zarządzania dynamiką grupy. Masz szansę świadomie kreować sytuacje edukacyjne i przewidywać możliwe trudności z odbiorem programu przez uczestników i wiesz jak temu zapobiegać. 
 6. Budujesz struktury, plany swoich spotkań w oparciu o kluczowe modele edukacji nakierowane na praktyczną zmianę u Twoich odbiorców i klientów.
 7. Masz szansę poprowadzić ze spokojem angażujący webinar, szkolenie on-line, warsztaty, sesję pracy warsztatowej. 
 8. Wiesz jak budować skuteczną komunikację z odbiorcami Twoich webinarów, czy spotkań edukacyjnych, merytorycznych zebrań zespołów.
 9. Otrzymujesz ważne wskazówki do świadomego budowania procesu grupowego, dzięki czemu z pewnością siebie prowadzisz klientów do zamierzonych celów.
 10. Wiesz jak zbudować klimat w grupie, nastawiony na uczenie się.  
 11. Przygotowujesz agendę spotkania, zawierasz kontrakt z grupą – klarownie informując o ważnych zasadach, celach prowadzonego spotkania

Kluczowe korzyści:

 1. Skondensowane treści pozwalają Ci szybko zyskać fundamentalną i kompleksową wiedzę
 2. Liczne przykłady, porównania dają Ci szansę odnaleźć zastosowania omawianych założeń w swoim działaniu
 3. Twoje zebrania, webinary czy inne formy edukacji zyskają konkretne cele, określone formy i wyniki!
 4. Będziesz stawiać cele w klarowny sposób, nie tylko w projektowaniu szkoleń, spotkań. Przed sobą samym/samą, w pracy strategicznej lub operacyjnej zespołów z którymi pracujesz. 
 5. Twoja komunikacja będzie skoncentrowana na argumentach, dzięki czemu unikniesz trudnych lub mało klarownych sytuacji.
 6. Zbudujesz przekaz, który nie tylko inspiruje, ale przede wszystkim nauczysz się jak kreować angażujące sytuacje edukacyjne, które budzą emocje i dostarczają doświadczeń Twoim odbiorcom. 
 7. Zbierzesz cenne informacje, które pozwolą zbudować najlepszy certyfikat jakości dla Twojej marki -opinie zadowolonych klientów.
 8. Poznasz kluczowe teorie edukacji – które pokażą Ci jak wiele sprawdzonych podejść możesz zastosować w swojej pracy edukatora. Są one niczym zweryfikowane szablony do wykorzystania.
 9. Zdobędziesz wiedzę, która uświadomi Ci jak silne, perswazyjne oddziaływanie na zachowania, działania, decyzje  odbiorcy ma dobrze zaplanowana edukacja. Zyskasz nowe narzędzie wpływu.
 10. Rozwiniesz swoje kompetencje miękkie: umiejętność organizacji procesów edukacji, komunikacja nastawiona na cel, kluczowe zasady płynnej i empatycznej pracy zespołowej. 

Co osiągniesz?

Dlaczego warto wziąć udział?

Nasz kurs nie jest standardowym szkoleniem, kursem. To intensywna dawka wiedzy i umiejętności, gotowych do natychmiastowego zastosowania. Poznaj tajniki trenowania, projektowania efektywnych szkoleń i moderowania od najlepszych w branży. Dołącz już dziś i zdobądź przewagę konkurencyjną w świecie edukacji dorosłych.

Unikalna szansa na rozwój Twojej kariery: 

Oglądając kariery absolwentów (a przeszkoliliśmy i oglądaliśmy tysiące trenerów na przestrzeni +15 lat) widzimy, że udział w kursach trenerskich zarówno stricte w obszarze szkoleń, jak i wtedy, gdy prowadzenie szkoleń jest obszarem dodatkowym np. uzupełniającym. Szkolenia mogą być niezwykle efektywnym uzupełnieniem podstawowej kariery oraz rozszerzają liczbę możliwości.

Odkryj To, Co Naprawdę Ma Znaczenie!

Ten kurs to o wiele więcej niż zwykłe szkolenie. To szybka pigułka wiedzy i umiejętności, które możesz wdrożyć natychmiast. Poznaj tajniki trenowania, projektowania skutecznych szkoleń i moderowania z najlepszymi w branży. Dołącz już dziś!

Uczysz się od najlepszych, bądź najlepszy.

Ten kurs to esencja wiedzy i doświadczenia najlepszych profesjonalistów w dziedzinie szkoleń. Będziesz miał/a okazję czerpać wiedzę od czołowych ekspertów w dziedzinie treningu i moderacji, a to zapewni Ci przewagę konkurencyjną w świecie edukacji dorosłych. Pracowaliśmy w wielu krajach Unii Europejskiej, prowadziliśmy badania edukacyjne w Stanach Zjednoczonych, wielokrotnie wybierali i zaufali nam trenerzy i trenerki z najbardziej wymagających zespołów, organizacji i firm.

Prowadzący kurs trenerski 1 stopnia:

Radosław Czahajda

Specjalizuje się w nurcie Evidence Based Training, a także konsultuje firmy w zakresie learning culture. Szkoli, wspierając się badaniami naukowymi z obszarów uczenia się w dorosłym życiu, motywacji, przywództwa i dobrych praktyk menedżerskich. Pracował między innymi z firmami takimi jak PepsiCo, BMW, Brain.ly, AXA, Generali, ING, T-mobile, czy Unilever. W ostatnich latach doprecyzował swoją misję zawodową, która brzmi: “Changing how the world learns”. Trafił na listę 15 kluczowych influencerów edukacji dorosłych w Europie VISION EU.

Karolina Mikołajczak

Trenerka train the trainers i train the supervisors, prowadzi zespół trenerów ITFF. Przygotowała do pracy setki trenerów rozwoju kompetencji społecznych, trenerów biznesu, liderów, edukatorów i nauczycieli na ścieżce rozwoju kompetencji. Projektuje kompleksowe programy i systemy edukacji dla całych jednostek i oddziałów, zarówno w obrębie uczelni wyższych, jak i organizacji, biznesu oraz korporacji. Dzięki temu, zespoły przechodzą od punktu A do punktu B. Przeprowadziła zdecydowanie ponad 10.000 godzin szkoleniowych. Jej motto brzmi „Edukacja dla działania”, jest również prelegentką na konferencjach, w tym TEDx. Alumn Szkoły Pionierów PFR.

Iwo Konopek

Trener train the trainers, coach oraz wykładowca akademicki. Swoje doświadczenie Iwo budował, począwszy od pracy w dużych korporacjach, takich jak Empik sp. Z o.o., Newell Rubbermaid, przez duże firmy, jak Telbridge sp. z o.o., średnie oraz małe, na przykład DKT Polska, Bedeker, aż po podmioty administracji, takie jak Park Śląski.

Radosław Czekan

Mówca, ekspert ds. debat i argumentowania, prawnik. CEO Think and Speak Academy, founter Warsaw Debate Chamber. Półfinalista Uniwersyteckich Mistrzostw Świata w Debatach (EFL) oraz Najlepszy Mówca krajowych i międzynarodowych turniejów debat.

Program kursu:

Wprowadzenie

 • Poznasz kluczowe modele projektowania edukacji,  które wykorzystasz do budowania swoich szkoleń, warsztatów czy procesów zmiany opartych o edukację. 
 • Zwrócisz uwagę na style uczenia się Twoich odbiorców. A ponieważ każdy jest trochę inny, warto dowiedzieć się czego ludzie oczekują od edukacji, aby przedstawić treści, trafiając w sedno. 
 • Szkolenie projektujesz na papierze, ale zmiany dokonują się w życiu, u każdego człowieka – klienta indywidualnie. Ten moduł pokaże Ci jak zbudować relacje z Twoimi uczestnikami, tak aby podążali za Tobą bez wątpliwości. Pokażemy Ci jak nie dopuszczać do trudnych sytuacji i jak sobie z nimi poradzić jeśli już się wydarzą. 
 • Kiedy pojawia się dynamika między uczestnikami Twoich szkoleń, spotkań, kiedy ścierają się potrzeby i oczekiwania z tym, co faktycznie się dzieje, możesz jako trener/ka myśleć, że to dotyczy tylko Ciebie… Ale nauka bada co kieruje dynamiką zespołów i w tym module dowiesz się jakie siły oddziałują na zespół, który prowadzisz. Dowiesz się jak prowadzić ludzi z “prądem”, a nie działać pod prąd – męcząc siebie i innych. 
 • Teoria, teorią ale jak wdrożyć ją w praktyczne w procesy uczenia? Ten moduł pokaże Ci jak sprawnie poprowadzić grupę do celu i rezultatów, przygotowując się do szkolenia, warsztatów czy spotkania tak aby proces płynął łagodnie dla Ciebie i uczestników. 

Projektowania szkoleń

Temat projektowania szkoleń podany jest w trzech odsłonach: 

 • Po pierwsze: nauczysz się jak badać potrzeby swoich klientów. Jest to kluczowy etap dla budowania szkoleń szytych na miarę i istotny czynnik efektywności. 
 • Po drugie: nauczysz się jak określić cele, które są mierzalne i dają szansę na konkretne zmiany w edukacji. Tak abyś przygotowując materiał do szkoleń, warsztatów, czy prelekcji mógł/mogła klarownie dobierać wyłącznie te treści, które odpowiadają na potrzeby. Unikniesz w ten sposób zmęczenia – swojego i uczestników. 

Każdy edukator/ka pracuje słowem mówionym i pisanym. Aby uczestnik nie miał wątpliwości, czy wierzyć Ci czy nie, naucz się wykładać treści w oparciu o argumenty. Dzięki tej umiejętności, poprowadzisz efektywnie każdą debatę czy dyskusję i unikniesz nieporozumień. 

Jeśli wyznaczasz cele, to koniecznie sprawdź czy je osiągasz. Ewaluacja to etap w którym dowiadujesz się o swojej skuteczności. To ogromny zasób informacji o tym, co możesz usprawnić w swojej pracy i tym samym drogowskaz dla rozwoju Twojej kariery. 

Zapisy:

Zapisy na Kurs Trenerski 1 Stopnia znajdziesz w zakładce Akademia Trenerów ITFF oraz tutaj: Kurs Trenerski 1 stopnia.

Informacje dodatkowe:

 1. Kurs realizowany jest w formacie essential learning na platformie Trainers.org.
 2. Format kursu jest skondensowanych lekcjach VOD, co umożliwia udział w lekcjach i zagadnieniach w wybranej przez Ciebie kolejności.
 3. Możesz go skończyć szybciej lub rozłożyć zajęcia na dłuższy czas w zależności od możliwości.
 4. Otrzymasz wsparcie ze strony Opiekuna Kursów w razie pytań.
 5. Po ukończeniu kursu otrzymasz indywidualny certyfikat z Twoimi danymi i indywidualnym numerem.
 6. Po zakupie masz nieograniczony czas dostępu do kursu.

Dołącz do Akademii Trenerów ITFF i osiągaj sukcesy w branży szkoleniowej. 

Kontakt:

Jeśli masz pytania dotyczące tego kursu, zadzwoń: +48 530538307
Pytania możesz również zadać pod adresem: info@trainers.org, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Opiekun kursów

Course administrator

13 Akademia Trenerów i Facylitatorów ITFF

Jesteś niezapisany/a.

Kurs zawiera

 • 83 Zagadnienia
 • 5 Quizy
 • Certyfikat kursu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. View more
Cookies settings
Akceptuję wszystko
Odrzucam
Polityka prywatności i Cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

POLITYKA PRYWATNOŚCI I COOKIES TRAINERS.ORG

Wersja z dnia 1.10.2022

DEFINICJE

1.2. Trainers.org – serwis internetowy dostępny pod adresem www.trainers.org, za pomocą którego ITFF świadczy Użytkownikom usługi drogą elektroniczną na zasadach określonych w Regulaminie. 1.3. Komentarze – treści wprowadzane do Trainers.org przez Użytkowników za pośrednictwem pola dodawania komentarza. 1.4. Konto – indywidualny dostęp Użytkownika do Trainers.org, dostępny po dokonaniu Rejestracji przez Użytkownika i wpisaniu loginu i hasła w miejscu do tego przeznaczonym. 1.5. Administrator – Fundacja Instytut ITFF prowadząca działalność gospodarczą i statutową pod numerem NIP: 9820358225, KRS: 0000324772, Regon: 100639532 z siedzibą w Polsce, ul. Narutowicza 40/1 90-135 Łódź. 1.6. Polityka Prywatności i Cookies – niniejszy dokument określający zasady przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookie, dostępny pod adresem https://trainers.org/polityka-prywatnosci. 1.7. Regulamin – Regulamin serwisu internetowego Trainers.org, dostępny pod adresem https://trainers.org/regulamin. 1.8. Rejestracja – czynność polegająca na wypełnieniu formularza rejestracji dostępnego w Trainers.org, zaakceptowaniu Regulaminu i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, która umożliwia Użytkownikowi założenie Konta i uzyskanie dostępu do niektórych treści Trainers.org niedostępnych dla Użytkowników niezarejestrowanych. 1.9. RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) 1.10. Usługi – usługi świadczone Użytkownikom przez ITFF za pośrednictwem Trainers.org zgodnie z Regulaminem. 1.11. Użytkownik – oznacza osobę korzystającą z Trainers.org. Poniższa Polityka Prywatności i Cookies opisuje kwestie związane z przetwarzaniem danych osobowych oraz Użytkowników oraz wykorzystywaniem plików cookie w związku z korzystaniem z Trainers.org.

COOKIES

Cookies to niewielkie pliki wysyłane przez witryny internetowe do przeglądarki i przechowywane na urządzeniu Użytkownika, np. komputerze, telefonie komórkowym, tablecie. Między innymi umożliwiają one witrynom internetowym przechowywanie i pobieranie informacji o preferencjach użytkownika lub jego sprzęcie w zakresie przeglądania stron internetowych czy rozpoznanie Użytkownika i poprawę oferowanych usług.

RODZAJE PLIKÓW COOKIES

Cookies można podzielić na różne kategorie, zgodnie z przykładami poniżej. Ze względu na czas działania (aktywności w przeglądarce) wyróżnić można cookies sesyjne i stałe. Cookies stałe używane są podczas przeglądania witryny i przechowywane tylko podczas danej sesji przeglądania, czyli do momentu zakończenia sesji przeglądania. Cookies stałe są przechowywane przez określony czas, nawet po zakończeniu przeglądania strony przez Użytkownika. Ze względu na dysponujący nimi podmiot wyróżnić można cookies własne lub zewnętrzne (podmiotów zewnętrznych). Cookies własne są tworzone przez domenę witryny internetowej odwiedzanej przez użytkownika (wskazanej w pasku adresu przeglądarki) i dostęp do nich może uzyskiwać tylko ta domena. Cookies zewnętrzne (podmiotów zewnętrznych) są tworzone i zarządzane przez domeny inne niż odwiedzana witryna. Służą one zazwyczaj do śledzenia użytkowników w różnych witrynach internetowych, dzięki czemu użytkownicy mogą otrzymywać reklamy dostosowane do ich potrzeb. Ze względu na cele wyróżnić można cookies techniczne, analityczne i dostosowujące. Cookies techniczne uważane są za niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny, a więc i oferowanych w jej ramach usług. Cookies analityczne wykorzystywane są do anonimowego badania i poznawania zachowań użytkowników podczas przeglądania witryny. Cookies dostosowujące umożliwiają witrynie internetowej zastosowanie w przypadku każdego użytkownika ogólnego zestawu wcześniej zdefiniowanych cech (np. język, typ używanej przeglądarki).

COOKIES WYKORZYSTYWANE PRZEZ TRAINERS.ORG

  • Trainers.org oprócz niezbędnych cookies technicznych, które umożliwiają korzystanie z wielu podstawowych funkcji Trainers.org., wykorzystuje pliki cookie również do innych celów, takich jak:
  • poprawa jakości usług świadczonych Użytkownikom;
  • zrozumienie zachowań użytkowników witryny i analiza informacji dla celów statystycznych.
  • poprawa bezpieczeństwa i zapobieganie oszustwom.
  • zwiększenie szybkości działania witryny.
Cookies wykorzystywane przez Trainers.org:
  • Local storage 
    • Plik cookie techniczny, wykorzystywany do przechowywania informacji o języku i miejscowościach, z których użytkownicy uzyskują dostęp do witryny (anonimowo poprzez losowy identyfikator) w celu poprawy ich doświadczeń związanych z korzystaniem z niej.
    • Czas wykorzystywania: Nieokreślony
  • _utma
    • Plik Cookie Analityczny identyfikujący poszczególnych gości. Jest on używany do rejestrowania poszczególnych gości w celach statystycznych i analitycznych.
    • Czas wykorzystywania: 2 lata.
    • Źródło: Google Analytics.
  • _utmb
    • Plik Cookie Analityczny odpowiedzialny za przechowywanie informacji na temat danej odwiedzin.Jest on używany do rejestrowania poszczególnych odwiedzin w celach statystycznych i analitycznych.
    • Czas wykorzystywania: 30 minut.
  • _utmc 
    • Plik Cookie Analityczny odpowiedzialny za ustalenie, czy należy rozpocząć śledzenie nowej odwiedziny, czy też zbierane dane powinny zostać zaliczone do starej. W tym celu współpracuje z _utmb.
    • Czas wykorzystywania: Do czasu trwania sesji przeglądarki (indywidualnie dla każdego użytkownika).
  • _utmz
    • Plik Cookie Analityczny identyfikujący źródła poszczególnych odwiedzi. Jest on używany do rejestrowania poszczególnych źródeł odwiedzin w celach statystycznych i analitycznych.
    • Czas wykorzystywania: 6 miesięcy.
  • _utmv
    • Plik Cookie Analityczny identyfikujący poszczególnych gości. Jest on używany do rejestrowania poszczególnych gości w celach statystycznych i analitycznych.
    • Czas wykorzystywania: 2 lata.
Trainers.org wykorzystuje również dane pochodzące z cookies celem optymalizacji treści dla użytkownika, monitorowania ruchu oraz jego analizy. Platforma Trainers.org wykorzystuje ponadto dane pochodzące z serwisu Google Maps (własność Google Inc.). W przypadku podania przez użytkownika zarejestrowanego adresu w ramach uzupełniania danych w swoim profilu, Google zapisuje także adres IP na serwerze w USA. Umożliwiamy wykorzystanie Google Maps, by ułatwić odnalezienie podawanych przez użytkowników na stronie miejscowości. Trainers.org wykorzystuje także serwisy społecznościowe w ramach uatrakcyjnienia korzystania przez użytkowników z serwisu. Dostępne jest logowanie z wykorzystaniem konta Google lub Facebook oraz podawanie linków do profili społecznościowych użytkowników w ramach profilu trenera na stronie. Tym samym platforma Trainers.org wykorzystuje pliki cookies takich stron jak Facebook, Twitter, Youtube, LinkedIn czy Google. Trainers.org zapewnia możliwość korzystania z funkcji społecznościowych, takich jak udostępnianie treści w serwisach społecznościowych. Korzystanie z tych funkcji wiąże się z wykorzystywaniem plików cookies administratorów serwisów społecznościowych takich jak Facebook, YouTube, Twitter, Google+, LinkedIN. Witryna może zawierać łącza do innych witryn. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie w witrynach podmiotów zewnętrznych, należy zapoznać się z ich zasadami wykorzystywania cookies.

ZARZĄDZANIE COOKIES

Użytkownik za pomocą ustawień przeglądarki internetowej może określić warunki przechowywania cookies.

CELE PRZETWARZANIA DANYCH ORAZ PODSTAWA PRAWNA ICH PRZETWARZANIA

  1. Dane zbierane podczas Rejestracji są przetwarzane w celach:
    1. Świadczenia Usług oraz prowadzenia i obsługi Konta Użytkownika w Trainers.org – podstawą prawną jest: – art. 6 ust. 1 pkt b) RODO w związku z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – w celu wykonania umowy oraz do podjęcia działań przed zawarciem umowy; – w zakresie danych podanych przez Użytkownika fakultatywnie – art. 6 ust. 1 pkt a) RODO – zgoda Użytkownika;
    1. Handlowych i marketingowych – podstawą prawną jest: – w zakresie wysyłki newslettera – art. 6 ust. 1 pkt. b) – wykonanie umowy i podejmowanie czynności przed zawarciem umowy; – w zakresie prezentowania treści marketingowych w ramach newslettera oraz Trainers.org – art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora i osób trzecich polegający na promowaniu własnej marki oraz art. 6 ust. 1 pkt. a) RODO – zgoda. Obejmuje również profilowanie czyli dostosowywanie oferty np. dobór treści reklamowych w newsletterach w ramach wyszukiwań realizowanych przez użytkownika w serwisie czy dobór treści w ramach wyświetlanych na stronie pop-upów.
    1. Statystycznych i analitycznych – podstawa prawną jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – uzasadniony interes Administratora polegający na prowadzeniu analiz aktywności Użytkowników w Trainers.org, w celu doskonalenia stosowanych funkcjonalności;
    1. Ewentualnego ustalenia, dochodzenia i obrony przed roszczeniami – podstawą prawna jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na obronie swoich praw.
  1. Dane Użytkowników (zarejestrowanych i niezarejestrowanych) korzystających z Trainers.org są przetwarzane w celach:
    1. Świadczenia Usług – podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 pkt b) RODO w związku z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – w celu wykonania umowy oraz do podjęcia działań przed zawarciem umowy;
    1. Handlowych i marketingowych – podstawą prawną jest: – w zakresie wysyłki newslettera – art. 6 ust. 1 pkt. b) – wykonanie umowy i podejmowanie czynności przed zawarciem umowy; – w zakresie prezentowania treści marketingowych w ramach newslettera i w Trainers.org – art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora i osób trzecich polegający na promowaniu własnej marki oraz art. 6 ust. 1 pkt. a) RODO – zgoda. Obejmuje również profilowanie czyli dostosowywanie oferty np. zindywidualizowane oferty, promocje, rabaty.
    1. Statystycznych i analitycznych – podstawa prawną jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – uzasadniony interes Administratora polegający na prowadzeniu analiz aktywności Użytkowników w Serwisie, w celu doskonalenia stosowanych funkcjonalności;
    1. Ewentualnego ustalenia, dochodzenia i obrony przed roszczeniami – podstawą prawna jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na obronie swoich praw.
  1. Dane Użytkowników podawane w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celach:
    1. identyfikacji nadawcy oraz obsługi jego zapytania przesłanego przez formularz kontaktu – podstawą przetwarzania jest: – w zakresie danych niezbędnych do nawiązania kontaktu lub obsługi zapytania – art. 6 ust.1 pkt b) RODO – niezbędność przetwarzania do wykonania umowy; – w zakresie w zakresie danych, które nie są niezbędne do nawiązania kontaktu lub obsługi zapytania – art. 6 ust. 1 pkt a) RODO – zgoda Użytkownika.
    1. Statystycznych i analitycznych – podstawa prawną jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – uzasadniony interes Administratora polegający na prowadzeniu analiz aktywności Użytkowników w Serwisie, w celu doskonalenia stosowanych funkcjonalności;
    1. Ewentualnego ustalenia, dochodzenia i obrony przed roszczeniami – podstawą prawna jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na obronie swoich praw.

ODBIORCY DANYCH

W związku z realizacją Usług dane osobowe Użytkowników będą ujawniane pracownikom, współpracownikom oraz zewnętrznym podmiotom, w zakresie niezbędnym do prawidłowego działania Trainers.org oraz sprawnej obsługi użytkowników platformy, tj. w szczególności:
  1. dostawcy usług technicznych, którzy mogą obsługiwać infrastrukturę techniczną potrzebną do świadczenia usług Trainers.org, w szczególności dostawców, którzy hostują, przechowują i utrzymują witrynę Trainers.org, jej zawartość i przetwarzane dane osobowe oraz zarządzają infrastrukturą;
  1. partnerzy, którzy wspierają Administratora przy świadczeniu usług marketingowych, m.in. przy wysyłaniu komunikatów promocyjnych na temat produktów oferowanych na Trainers.org, prowadzą konkursy, promocje;
  1. dostawcy świadczący usługi księgowe, usługi płatności elektronicznych, dostarczający systemy do marketingu, systemy do analizy ruchu na Trainers.org, systemy do analizy skuteczności kampanii marketingowych;
  1. podmioty powiązane z Administratorem.

PRZEKAZYWANIE DANYCH DO PAŃSTW TRZECICH LUB ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH

Administrator nie będzie przekazywał danych osobowych do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH

Okres przetwarzania danych przez Administratora zależy od rodzaju świadczonej usługi i celu przetwarzania. Co do zasady dane przetwarzane są przez czas świadczenia Usługi, do czasu wycofania wyrażonej zgody (w przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody) lub zgłoszenia skutecznego sprzeciwu względem przetwarzania danych w przypadkach, gdy podstawą prawną przetwarzania danych jest uzasadniony interes Administratora. Okres przetwarzania danych może być przedłużony w przypadku, gdy przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami, a po tym okresie, jedynie w przypadku i w zakresie, w jakim będą wymagać tego przepisy prawa. Po upływie okresu przetwarzania, dane są nieodwracalnie usuwane lub anonimizowane.

PRAWA UŻYTKOWNIKA

  1. Użytkownikowi przysługuje prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych do innego administratora.
  1. Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, Użytkownikowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  1. Jeśli Użytkownik uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje mu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  1. Podanie danych osobowych przez Użytkownika jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia z Administratorem umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, a przez to do korzystania z Trainers.org, uzyskania newslettera lub realizowania przez Administratora innych funkcjonalności związanych z korzystaniem z Trainers.org.

ZABEZPIECZENIE DANYCH OSOBOWYCH

Administrator dokłada wszelkich starań w celu odpowiedniego zabezpieczenia przekazanych danych osobowych i chronienia prywatności użytkowników, a w szczególności przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym.

ZMIANA POLITYKI PRYWATNOŚCI I COOKIES

Zastrzegamy sobie prawo zmiany Polityki Prywatności i Cookies poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności i cookies na Trainers.org. Jednocześnie poinformujemy o tym poprzez newsletter lub informację na portalu trainers.org.

KONTAKT

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, wykorzystywanie plików cookie i zasad korzystania z Trainers.org, jak również w celu realizacji praw Użytkowników, prosimy o kontakt z Administratorem na adres info@trainers.srv45079.seohost.com.pl lub przez formularz kontaktowy dostępny na Trainers.org.
Save settings
Cookies settings