webinar z Karoliną Mikołajczak 8 STYCZNIA 2024 - Trainers.org

webinar z Karoliną Mikołajczak 8 STYCZNIA 2024

Sukces Twojego klienta, to Twój sukces!

Realizacja celów klienta, to rekomendacje i lojalni klienci!

TRENERKO, TRENERZE,

Czy weryfikujesz swoje kompetencje w projektowaniu szkoleń?

Czy potrafisz budować solidny proces edukacji, który gwarantuje rezultaty Twoim klientom?

Czy zawsze masz pewność, że Twoje szkolenie realizuje cele?

Jeśli pojawiły się wątpliwości zapraszam na serię 3 webinarów, które pomogą Ci w ułożeniu tej wiedzy.

trainers.org webinar train the trainers

Jeśli przygotowujesz start swoich szkoleń w sieci lub stacjonarnie, koniecznie zweryfikuj czy masz kompetencje z projektowania szkoleń, aby zbudować solidny proces edukacji, który gwarantuje rezultaty Twoim klientom. 

Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko będzie prowadzić Twoich uczestników do wymiernych rezultatów, co z kolei zagwarantuje Ci pozytywne opinie i rekomendacje, koniecznie wskakuj na nasz pokład. 

Sprawdzimy to razem!

Dołącz do jednego z trzech webinarów lub zapisz się na całą serię. 

Jeden 78,00 brutto / 3 webinary 149,99 brutto

Jeśli nie możesz uczestniczyć live – nie martw się, po zapisie spotkanie będzie nagrane i udostępnione dla Ciebie na naszej platformie. 

Sprawdź plan webinarów

Seria trzech webinarów rozwija obligatoryjny zakres kompetencji każdej trenerki, trenera.

NAGRANIE WEBINARU

Metody badania potrzeb szkoleniowych.

Dobre szkolenie nie zaczyna się od przyciągającego tematu! Dobre szkolenie zaczyna się od badania potrzeb klientów, uczestników!  Zbadaj potrzeby i określaj cele szkoleniowe na ich podstawie. 

Program webinaru:

1. metodyka badania potrzeb w szkoleniach otwartych. 

 • środowisko, grupa, jednostka
 • demografia, potrzeby psychologiczne, uwarunkowania kulturowe

2. metodyka badania potrzeb szkoleniowych – szkolenia zamknięte

 • badanie organizacyjno-logistyczne, badanie relacji, kultura organizacji, uwarunkowania wdrożeniowe i merytoryczne.
 • Twój arkusz badania potrzeb.

Dowiesz się jak skrupulatnie badać i określać potrzeby uczestników, dzięki temu nauczysz się stawiać wartościowe cele edukacyjne. Wstępnie przygotujesz swój arkusz badania potrzeb, wykorzystasz go do projektowania szkoleń wewnętrznych (w swoim zespole, organizacji) ale też Twojej grupy docelowej, jeśli planujesz np. webinar promujący Twoje usługi w sieci.

NAGRANIE WEBINARU

Metody określania celów edukacyjnych.

Celem szkolenia, nigdy nie powinno być “przekazanie treści, informacja” a wymierna zmiana w życiu uczestnika. Umiesz tak zaplanować proces szkoleniowy?

Program webinaru:

 1. Określanie celów: Metodyka: Wiedza – Umiejętności – Kompetencje
 2. Taksonomia Blooma w planowaniu efektywnych szkoleń, webinarów, warsztatów

Określisz jednoznaczne cele, które będą mierzalne. Sformułujesz je w taki sposób, że nie będziesz się martwić, że Twoje obietnice mogą być bez pokrycia. 

Dobrze określony cel, wskazuje niemal intuicyjnie najlepszą metodę do jego osiągnięcia.

Unikniesz “ mówienia o wszystkim… i o niczym”

Dowiesz się, że w szkoleniach nie chodzi o to co powiesz do ludzi, ale o to, co oni praktycznie zrobią. To właśnie po praktycznych zmianach w działaniu, zachowaniu uczestników, poznajemy skutecznego/ną edukatora/kę. Jak u Ciebie ze skutecznością?

NAGRANIE WEBINARU ​

Metody ewaluacji efektów szkoleń, webinarów.

Efektowne szkolenie, entuzjazm i oklaski nie są miarą efektywność edukacji. Mam nadzieję, że nie robisz ankiety po szkoleniu pytając wyłącznie o to “czy uczestnikom się podobało? “

Program webinaru:

Wiesz co jest miarą Twojej efektywności?

 1. Ewaluacja Ex-post, Ex ante
 2. teoria Kirpatrick’a ( 3 obszary) 

Dowiesz się, jak pokazać uczestnikom, że ich wiedza i umiejętności wzrosły bezpośrednio po Twoim szkoleniu. Nauczysz się jak zbudować prosty test, który dostarczy Ci statystyk – dowodów Twojej efektywności szkoleniowej w konkretnych obszarach. Dostaniesz narzędzie budowania swojego autorytetu, popartego dowodami od Twoich klientów.

Seria trzech webinarów rozwija obligatoryjny zakres kompetencji każdej trenerki, trenera.

A z okazji startu naszej platformy TRAINERS.ORG
mamy dla Ciebie prezent!

I to jedyna taka okazja!

Kupując dostęp do webinarów, jako jedna z pierwszych osób, przedpremierowo otrzymasz dostęp do naszego kursu VOD – Kurs Trenerski – INTRO na okres 6 miesięcy.

Kurs Trenerski INTRO dla początkujących trenerów, trenerek, edukatorów/ek nauczycieli/ek będzie odkrywał konkretne obszary jakie należy dopracować przygotowując się do prowadzenia szkoleń, warsztatów, webinarów czy prelekcji. 

Dowiesz się, o co należy zadbać i, że nawet dobry program, czy platforma do edukacji online nie zrobi za Ciebie najważniejszej roboty.

Dla doświadczonych w bojach, będzie to lekcja odkrywania co jeszcze można zrobić, aby proces prowadzenia szkoleń był bezstresowy dla prowadzącego, a efektywny dla uczestnika. 

Na pierwszym planie uśmiechnięta kobieta, w tle grupa rozmawiających osób

Co mówią nasi kursanci

Kurs trenerski w którym miałam okazję uczestniczyć przerósł moje oczekiwania. To były intensywne dni naładowane wiedzą, ale i umiejętnościami które wykorzystuję nie tylko na sali szkoleniowej ale także w codziennym życiu.
Nauczyłam się technicznych aspektów przygotowania do prowadzenia szkolenia, otrzymałam mnóstwo materiałów i wsparcia ale też dowiedziałam się wiele o sobie i o tym jak mogę wykorzystać swój potencjał i cechy charakteru by dobrze szkolić i by każdy uczestnik mojego szkolenia wychodził uskrzydlony z wiarą w swoje możliwości jak ja gdy wyszłam z kursu trenerskiego.
Jestem po szkoleniu trenerskim i śmiało mogę powiedzieć, że zostałam stworzona od podstaw w tym miejscu na trenera co procentuje na każdym moim szkoleniu. Ulepiona z uszu, które potrafią słuchać potrzeb szkoleniowych klienta, wzroku który widzi proces grupowy, problemy na Sali szkoleniowej ale i pracę zespołową, serca, które czuje i rozumie trudy pracy klientów w nauce nowego, rąk którym nie straszne są flamastry i narzędzia trenerskie, nóg które często cały dzień chodzą po Sali czynnie uczestnicząc w pracach zespołów i reagując na sytuacje tam istniejące.

Mnóstwo dobrych słów, efektów szkoleń dzięki dobrym ewaluacjom jakich zostałam nauczona, rekomendacji od Klientów utwierdza mnie codziennie w przekonaniu, że to była moja najlepsza zawodowa inwestycja do tej pory. Brak mi tu wystarczających słów wdzięczności za ten czas. Za to jaką wiedzę dostałam, ale najważniejsze dla mnie jest to, że otrzymałam praktyczne narzędzia, których na co dzień używam na Sali szkoleniowej. Dziękuję raz jeszcze Karolinie i Mateuszowi – za ich kreatywność, empatię, odkrywanie zasobów w drugim człowieku, niesamowitą energię i przykład jakim są jako Trenerzy
Swoją przygodę trenerską zaczęłam od zdobywania kompetencji trenerskich w Fundacji ITFF. Tam skończyłam dwa kursy – Kurs trenerski i Kurs Professional Certified Trainer &Facilitator.

Oba kursy dały mi ogromną wiedzę i wyposażyły w narzędzia trenerskie, które były niezbędne nie tylko na początku mojej ścieżki zawodowej, ale z których korzystam do dziś. Dużo by można mówić o kwestiach merytorycznych, które poznaje się na kursach – technikach pracy z uczestnikami szkoleń, modelach szkoleniowych, czy strategiach przygotowywania szkoleń od początku do końca, które poznałam na kursach i z których nadal korzystam, ale myślę, że ważne jest również to żeby podkreślić profesjonalne podejście Karoliny i Mateusza w prowadzeniu szkoleń trenerskich.

Potrafią w sposób bardzo przystępny, z dużą cierpliwością i ogromną empatią przekazać nawet najbardziej skomplikowane kwestie poruszane na zajęciach. Nie ma dla nich trudnych tematów, a po ukończeniu kursów można liczyć na ich wsparcie mimo upływu czasu. Gdybym miała jeszcze raz wybrać szkołę trenerską i kursy dla trenerów rozpoczynających swoją drogę zdecydowanie wybrałabym tak samo.

A myśląc o rozwoju myślę o Fundacji ITFF, która ma do zaproponowania wszystko to, co powinien dostać uczestnik takich kursów. Zdecydowanie polecam i pewnie sama też jeszcze będę korzystać.
Anna Starzyńska Brzuska
Właścicielka firmy Trener Relacji Wszelkich – Anna Starzyńska Brzuska
slogan "we are trainers"

Webinary poprowadzi:

Karolina Mikołajczak

Jestem specjalistką i trenerką kompetencji w zakresie planowania edukacji dorosłych – metodyki projektowania szkoleń, kursów, warsztatów.  Uczę i pomagam w zakresie projektowania kursów, prowadzenia szkoleń, warsztatów, prelekcji. Projektuję i prowadzę kompleksowe programy rozwoju kompetencji w organizacjach, zespołach i indywidualnych kompetencji liderskich. 

Dobieram praktyczne metody pracy, prowadząc grupę od problemu do konkretnych rozwiązań. Moje doświadczenie zbudowane jest na przepracowanych 11-12 tysiącach godzin z grupami managerskimi wysokiego i średniego szczebla, specjalistami, trenerami oraz wykładowcami akademickimi. Działam w oparciu o idee : “Edukacja dla działania” – wdrażam wiedzę i umiejętności, w prosty sposób – prosto do celu, bez frazesów i obietnic.  Prowadziłam warsztaty i szkolenia dla korporacji (np. Nestle ), firm i specjalistów (np. Huge Thing ) oraz uczelni wyższych (np. Politechnika Łódzka, Politechnika Śląska w Gliwicach, SWPS ).

Współpracuję z firmami i organizacjami prowadząc szkolenia dla przyszłych trenerów i facylitatorów. 

Kompleksowo przeszkoliłam ponad 1000 trenerów, trenerek, facylitatorek i dydaktyków, wspierając każdego w projektowaniu procesów edukacyjnych, w organizacjach, na uczelniach oraz rozwijając indywidualny warsztat trenera/trenerki rozwoju osobistego lub biznesu.

Zajmij miejsce już dziś!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. View more
Cookies settings
Akceptuję wszystko
Odrzucam
Polityka prywatności i Cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

POLITYKA PRYWATNOŚCI I COOKIES TRAINERS.ORG

Wersja z dnia 1.10.2022

DEFINICJE

1.2. Trainers.org – serwis internetowy dostępny pod adresem www.trainers.org, za pomocą którego ITFF świadczy Użytkownikom usługi drogą elektroniczną na zasadach określonych w Regulaminie. 1.3. Komentarze – treści wprowadzane do Trainers.org przez Użytkowników za pośrednictwem pola dodawania komentarza. 1.4. Konto – indywidualny dostęp Użytkownika do Trainers.org, dostępny po dokonaniu Rejestracji przez Użytkownika i wpisaniu loginu i hasła w miejscu do tego przeznaczonym. 1.5. Administrator – Fundacja Instytut ITFF prowadząca działalność gospodarczą i statutową pod numerem NIP: 9820358225, KRS: 0000324772, Regon: 100639532 z siedzibą w Polsce, ul. Narutowicza 40/1 90-135 Łódź. 1.6. Polityka Prywatności i Cookies – niniejszy dokument określający zasady przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookie, dostępny pod adresem https://trainers.org/polityka-prywatnosci. 1.7. Regulamin – Regulamin serwisu internetowego Trainers.org, dostępny pod adresem https://trainers.org/regulamin. 1.8. Rejestracja – czynność polegająca na wypełnieniu formularza rejestracji dostępnego w Trainers.org, zaakceptowaniu Regulaminu i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, która umożliwia Użytkownikowi założenie Konta i uzyskanie dostępu do niektórych treści Trainers.org niedostępnych dla Użytkowników niezarejestrowanych. 1.9. RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) 1.10. Usługi – usługi świadczone Użytkownikom przez ITFF za pośrednictwem Trainers.org zgodnie z Regulaminem. 1.11. Użytkownik – oznacza osobę korzystającą z Trainers.org. Poniższa Polityka Prywatności i Cookies opisuje kwestie związane z przetwarzaniem danych osobowych oraz Użytkowników oraz wykorzystywaniem plików cookie w związku z korzystaniem z Trainers.org.

COOKIES

Cookies to niewielkie pliki wysyłane przez witryny internetowe do przeglądarki i przechowywane na urządzeniu Użytkownika, np. komputerze, telefonie komórkowym, tablecie. Między innymi umożliwiają one witrynom internetowym przechowywanie i pobieranie informacji o preferencjach użytkownika lub jego sprzęcie w zakresie przeglądania stron internetowych czy rozpoznanie Użytkownika i poprawę oferowanych usług.

RODZAJE PLIKÓW COOKIES

Cookies można podzielić na różne kategorie, zgodnie z przykładami poniżej. Ze względu na czas działania (aktywności w przeglądarce) wyróżnić można cookies sesyjne i stałe. Cookies stałe używane są podczas przeglądania witryny i przechowywane tylko podczas danej sesji przeglądania, czyli do momentu zakończenia sesji przeglądania. Cookies stałe są przechowywane przez określony czas, nawet po zakończeniu przeglądania strony przez Użytkownika. Ze względu na dysponujący nimi podmiot wyróżnić można cookies własne lub zewnętrzne (podmiotów zewnętrznych). Cookies własne są tworzone przez domenę witryny internetowej odwiedzanej przez użytkownika (wskazanej w pasku adresu przeglądarki) i dostęp do nich może uzyskiwać tylko ta domena. Cookies zewnętrzne (podmiotów zewnętrznych) są tworzone i zarządzane przez domeny inne niż odwiedzana witryna. Służą one zazwyczaj do śledzenia użytkowników w różnych witrynach internetowych, dzięki czemu użytkownicy mogą otrzymywać reklamy dostosowane do ich potrzeb. Ze względu na cele wyróżnić można cookies techniczne, analityczne i dostosowujące. Cookies techniczne uważane są za niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny, a więc i oferowanych w jej ramach usług. Cookies analityczne wykorzystywane są do anonimowego badania i poznawania zachowań użytkowników podczas przeglądania witryny. Cookies dostosowujące umożliwiają witrynie internetowej zastosowanie w przypadku każdego użytkownika ogólnego zestawu wcześniej zdefiniowanych cech (np. język, typ używanej przeglądarki).

COOKIES WYKORZYSTYWANE PRZEZ TRAINERS.ORG

  • Trainers.org oprócz niezbędnych cookies technicznych, które umożliwiają korzystanie z wielu podstawowych funkcji Trainers.org., wykorzystuje pliki cookie również do innych celów, takich jak:
  • poprawa jakości usług świadczonych Użytkownikom;
  • zrozumienie zachowań użytkowników witryny i analiza informacji dla celów statystycznych.
  • poprawa bezpieczeństwa i zapobieganie oszustwom.
  • zwiększenie szybkości działania witryny.
Cookies wykorzystywane przez Trainers.org:
  • Local storage 
    • Plik cookie techniczny, wykorzystywany do przechowywania informacji o języku i miejscowościach, z których użytkownicy uzyskują dostęp do witryny (anonimowo poprzez losowy identyfikator) w celu poprawy ich doświadczeń związanych z korzystaniem z niej.
    • Czas wykorzystywania: Nieokreślony
  • _utma
    • Plik Cookie Analityczny identyfikujący poszczególnych gości. Jest on używany do rejestrowania poszczególnych gości w celach statystycznych i analitycznych.
    • Czas wykorzystywania: 2 lata.
    • Źródło: Google Analytics.
  • _utmb
    • Plik Cookie Analityczny odpowiedzialny za przechowywanie informacji na temat danej odwiedzin.Jest on używany do rejestrowania poszczególnych odwiedzin w celach statystycznych i analitycznych.
    • Czas wykorzystywania: 30 minut.
  • _utmc 
    • Plik Cookie Analityczny odpowiedzialny za ustalenie, czy należy rozpocząć śledzenie nowej odwiedziny, czy też zbierane dane powinny zostać zaliczone do starej. W tym celu współpracuje z _utmb.
    • Czas wykorzystywania: Do czasu trwania sesji przeglądarki (indywidualnie dla każdego użytkownika).
  • _utmz
    • Plik Cookie Analityczny identyfikujący źródła poszczególnych odwiedzi. Jest on używany do rejestrowania poszczególnych źródeł odwiedzin w celach statystycznych i analitycznych.
    • Czas wykorzystywania: 6 miesięcy.
  • _utmv
    • Plik Cookie Analityczny identyfikujący poszczególnych gości. Jest on używany do rejestrowania poszczególnych gości w celach statystycznych i analitycznych.
    • Czas wykorzystywania: 2 lata.
Trainers.org wykorzystuje również dane pochodzące z cookies celem optymalizacji treści dla użytkownika, monitorowania ruchu oraz jego analizy. Platforma Trainers.org wykorzystuje ponadto dane pochodzące z serwisu Google Maps (własność Google Inc.). W przypadku podania przez użytkownika zarejestrowanego adresu w ramach uzupełniania danych w swoim profilu, Google zapisuje także adres IP na serwerze w USA. Umożliwiamy wykorzystanie Google Maps, by ułatwić odnalezienie podawanych przez użytkowników na stronie miejscowości. Trainers.org wykorzystuje także serwisy społecznościowe w ramach uatrakcyjnienia korzystania przez użytkowników z serwisu. Dostępne jest logowanie z wykorzystaniem konta Google lub Facebook oraz podawanie linków do profili społecznościowych użytkowników w ramach profilu trenera na stronie. Tym samym platforma Trainers.org wykorzystuje pliki cookies takich stron jak Facebook, Twitter, Youtube, LinkedIn czy Google. Trainers.org zapewnia możliwość korzystania z funkcji społecznościowych, takich jak udostępnianie treści w serwisach społecznościowych. Korzystanie z tych funkcji wiąże się z wykorzystywaniem plików cookies administratorów serwisów społecznościowych takich jak Facebook, YouTube, Twitter, Google+, LinkedIN. Witryna może zawierać łącza do innych witryn. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie w witrynach podmiotów zewnętrznych, należy zapoznać się z ich zasadami wykorzystywania cookies.

ZARZĄDZANIE COOKIES

Użytkownik za pomocą ustawień przeglądarki internetowej może określić warunki przechowywania cookies.

CELE PRZETWARZANIA DANYCH ORAZ PODSTAWA PRAWNA ICH PRZETWARZANIA

  1. Dane zbierane podczas Rejestracji są przetwarzane w celach:
    1. Świadczenia Usług oraz prowadzenia i obsługi Konta Użytkownika w Trainers.org – podstawą prawną jest: – art. 6 ust. 1 pkt b) RODO w związku z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – w celu wykonania umowy oraz do podjęcia działań przed zawarciem umowy; – w zakresie danych podanych przez Użytkownika fakultatywnie – art. 6 ust. 1 pkt a) RODO – zgoda Użytkownika;
    1. Handlowych i marketingowych – podstawą prawną jest: – w zakresie wysyłki newslettera – art. 6 ust. 1 pkt. b) – wykonanie umowy i podejmowanie czynności przed zawarciem umowy; – w zakresie prezentowania treści marketingowych w ramach newslettera oraz Trainers.org – art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora i osób trzecich polegający na promowaniu własnej marki oraz art. 6 ust. 1 pkt. a) RODO – zgoda. Obejmuje również profilowanie czyli dostosowywanie oferty np. dobór treści reklamowych w newsletterach w ramach wyszukiwań realizowanych przez użytkownika w serwisie czy dobór treści w ramach wyświetlanych na stronie pop-upów.
    1. Statystycznych i analitycznych – podstawa prawną jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – uzasadniony interes Administratora polegający na prowadzeniu analiz aktywności Użytkowników w Trainers.org, w celu doskonalenia stosowanych funkcjonalności;
    1. Ewentualnego ustalenia, dochodzenia i obrony przed roszczeniami – podstawą prawna jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na obronie swoich praw.
  1. Dane Użytkowników (zarejestrowanych i niezarejestrowanych) korzystających z Trainers.org są przetwarzane w celach:
    1. Świadczenia Usług – podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 pkt b) RODO w związku z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – w celu wykonania umowy oraz do podjęcia działań przed zawarciem umowy;
    1. Handlowych i marketingowych – podstawą prawną jest: – w zakresie wysyłki newslettera – art. 6 ust. 1 pkt. b) – wykonanie umowy i podejmowanie czynności przed zawarciem umowy; – w zakresie prezentowania treści marketingowych w ramach newslettera i w Trainers.org – art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora i osób trzecich polegający na promowaniu własnej marki oraz art. 6 ust. 1 pkt. a) RODO – zgoda. Obejmuje również profilowanie czyli dostosowywanie oferty np. zindywidualizowane oferty, promocje, rabaty.
    1. Statystycznych i analitycznych – podstawa prawną jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – uzasadniony interes Administratora polegający na prowadzeniu analiz aktywności Użytkowników w Serwisie, w celu doskonalenia stosowanych funkcjonalności;
    1. Ewentualnego ustalenia, dochodzenia i obrony przed roszczeniami – podstawą prawna jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na obronie swoich praw.
  1. Dane Użytkowników podawane w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celach:
    1. identyfikacji nadawcy oraz obsługi jego zapytania przesłanego przez formularz kontaktu – podstawą przetwarzania jest: – w zakresie danych niezbędnych do nawiązania kontaktu lub obsługi zapytania – art. 6 ust.1 pkt b) RODO – niezbędność przetwarzania do wykonania umowy; – w zakresie w zakresie danych, które nie są niezbędne do nawiązania kontaktu lub obsługi zapytania – art. 6 ust. 1 pkt a) RODO – zgoda Użytkownika.
    1. Statystycznych i analitycznych – podstawa prawną jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – uzasadniony interes Administratora polegający na prowadzeniu analiz aktywności Użytkowników w Serwisie, w celu doskonalenia stosowanych funkcjonalności;
    1. Ewentualnego ustalenia, dochodzenia i obrony przed roszczeniami – podstawą prawna jest art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na obronie swoich praw.

ODBIORCY DANYCH

W związku z realizacją Usług dane osobowe Użytkowników będą ujawniane pracownikom, współpracownikom oraz zewnętrznym podmiotom, w zakresie niezbędnym do prawidłowego działania Trainers.org oraz sprawnej obsługi użytkowników platformy, tj. w szczególności:
  1. dostawcy usług technicznych, którzy mogą obsługiwać infrastrukturę techniczną potrzebną do świadczenia usług Trainers.org, w szczególności dostawców, którzy hostują, przechowują i utrzymują witrynę Trainers.org, jej zawartość i przetwarzane dane osobowe oraz zarządzają infrastrukturą;
  1. partnerzy, którzy wspierają Administratora przy świadczeniu usług marketingowych, m.in. przy wysyłaniu komunikatów promocyjnych na temat produktów oferowanych na Trainers.org, prowadzą konkursy, promocje;
  1. dostawcy świadczący usługi księgowe, usługi płatności elektronicznych, dostarczający systemy do marketingu, systemy do analizy ruchu na Trainers.org, systemy do analizy skuteczności kampanii marketingowych;
  1. podmioty powiązane z Administratorem.

PRZEKAZYWANIE DANYCH DO PAŃSTW TRZECICH LUB ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH

Administrator nie będzie przekazywał danych osobowych do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH

Okres przetwarzania danych przez Administratora zależy od rodzaju świadczonej usługi i celu przetwarzania. Co do zasady dane przetwarzane są przez czas świadczenia Usługi, do czasu wycofania wyrażonej zgody (w przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody) lub zgłoszenia skutecznego sprzeciwu względem przetwarzania danych w przypadkach, gdy podstawą prawną przetwarzania danych jest uzasadniony interes Administratora. Okres przetwarzania danych może być przedłużony w przypadku, gdy przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami, a po tym okresie, jedynie w przypadku i w zakresie, w jakim będą wymagać tego przepisy prawa. Po upływie okresu przetwarzania, dane są nieodwracalnie usuwane lub anonimizowane.

PRAWA UŻYTKOWNIKA

  1. Użytkownikowi przysługuje prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych do innego administratora.
  1. Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, Użytkownikowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  1. Jeśli Użytkownik uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje mu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  1. Podanie danych osobowych przez Użytkownika jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia z Administratorem umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, a przez to do korzystania z Trainers.org, uzyskania newslettera lub realizowania przez Administratora innych funkcjonalności związanych z korzystaniem z Trainers.org.

ZABEZPIECZENIE DANYCH OSOBOWYCH

Administrator dokłada wszelkich starań w celu odpowiedniego zabezpieczenia przekazanych danych osobowych i chronienia prywatności użytkowników, a w szczególności przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym.

ZMIANA POLITYKI PRYWATNOŚCI I COOKIES

Zastrzegamy sobie prawo zmiany Polityki Prywatności i Cookies poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności i cookies na Trainers.org. Jednocześnie poinformujemy o tym poprzez newsletter lub informację na portalu trainers.org.

KONTAKT

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, wykorzystywanie plików cookie i zasad korzystania z Trainers.org, jak również w celu realizacji praw Użytkowników, prosimy o kontakt z Administratorem na adres info@trainers.srv45079.seohost.com.pl lub przez formularz kontaktowy dostępny na Trainers.org.
Save settings
Cookies settings